Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Uus meesegu "Alanenud meeleolu" e-poes müügil. (31.01.2018)

"Alanenud meeleolu" on RemedyWay unikaalne meesegu, mille on välja töötanud Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo ("Isetervendaja käsiraamatu" autorid). Meesegu üheltpoolt aitab teadvusel kontrollida ja vajadusel vaos hoida alateadvuse poolt genereeritavaid emotsioone või nende poolt esilekutsutud meeleolu. Aitab säilitada hea meeleolu ja tänu sellele kiiremini vabaneda stressist. Teiselt poolt annab ajule vajalikke aineid alateadvuse normaalse  tegutsemise tagamiseks.
 
Koostis: tatraõiemesi 72%; kuivatatud ja pulbristatud taimed (kokku 29 nimetust) 9,5%; õietolm 5%; suir 6%; mesilasemapiim ja töömesilaste piim 1%; Kreeka pähkli õli 2%; viinamarjaseemneõli 2%; sidrunimahl 2,5%. 
 
Meesegu komponendid annavad ajule ained, millised ergutavad selle tegevust ja võimaldavad õigesti töötada. 

Segu eesmärgiks on aidata ajuga töötamisel, õppetöös, stressirohketel aegadel ning hea enesetunde ja tuju hoidmisel.
 See segu sobib hästi kontoritöötajatele, loomeinimestele ning õpilastele, kuid ka kõigile neile, kes soovivad hoida end erksana, pea selgena ning olla heas meeleolus. 

Tarvitada meesegu järjekindlalt, soovitatavalt 3-5 teelusikat päevas enne sööki. Kui ajutegevus on märgatavalt „allakäinud“, siis on soovitatav võtta segu tihedamalt, iga tunni või paari tagant. Juba meesegu esimeste dooside saamisel ei hakka aju enam signaliseerima oma „abitusest“ - võimetusest organiseerida alateadlikult inimese tegevust vajalikul tasemel. Kaovad sellised sümptomid, nagu reaktsioonide pidurdus, mitte-midagi tegemise hood, elumuutuste tõrjumine, õppimisevõime langus, väsimus, kurnatus, rõhutus, halb tuju ja teised depressiooni tunnusmärgid

Ootamatult tekib arusaam, et pahad tunded ei olegi oma tegutsemise tulemus, vaid lihtsalt aju oli õige toitumise puuduse hädas.
 
Käsitöö. 
 

Osta meie e-poest SIIN.

Tagasi
Border