Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Isikliku Tervise Päev 26.08. Viira talus (10.08.2018)

26.08. kell 12.00 toimub Viira talus Valgamaal ISIKLIKU TERVISE PÄEV.Koos lektori, 
Virgo Mihkelsooga, arutatakse 1,5h jooksul, kuidas on võimalik kodustes tingimustes õigesti tegutsedes säilitada, parandada ja juba ilmnenud haigused seisatada või isegi tagasi pöörata. Palume registreeruda (osalus tasuta, kohti on vaid 30-le) nelly@remedyway.ee või helistada Tel: 56 252505. Virgo Mihkelsoo loeng 
„Isetervendamise  meditsiini (tõepõhised reaalsed alused, kunst, praktika) tutvustamine ja väärtustamine“. 

Unikaalne organismi isetervendamise omadus on igasuguse ravimise (meditsiiniline asendusteraapia, kirurgia, rahvameditsiin, enesetervendamine) vajalik põhiosa. Kuidas käivitada, toetada ja aidata organismi isetervenemisel eriti vanemas eas. Samm-sammuline omategutsemine, toitumise ja eluviisi parandamine, eriliste naturaalsete produktide kasutamine.Seekord tulevad vaatluse alla ka isetervendamist takistavad tööstuslikult toodetud taimsete õlide ohud ja soovitused neid ohte vähendada või vältida.

PS. Viimased uuringud maailmas on näidanud, et sellised õlid võivad kahjustada soolestikku, immuunsüsteemi, veresooni, aju; võivad olla selliste haiguste põhjusteks nagu nõdrameelus, dementsus, Alzheimeri tõbi, migreen, kõrvetised, artriit, impotentsus, soodustada päritavate ja autoimmuunsete haiguste arengut jneLektorist:

Virgo Mihkelsoo on tunnustatud teadlane ja mitmete isetervendamise käsiraamatute (bestsellerid Eestis) kaasautor. Loe rohkem: https://remedyway.ee/page/id/19Aadress: Viira talu, Supa küla, Valga vald, Valgamaa. 

Juhised talu leidmiseks: https://remedyway.ee/page/id/19 (teeristil lehvib suur roheline RemedyWay logoga lipp).Loengu raames toimub Viira talu ja RemedyWay toodete 
soodusmüük. Osta saab ka erinevaid loodusravisegusid, Täkumetsa tooteid ja Viira talu värsket tatraõiemett (10,00/kg).

Tagasi
Border