Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Eile toimus Riina Raudsiku isetervendamise serminar (19.02.2015)

Eile, 18. veebruaril toimus RemedyWay isetervendamise seminaride raames arsti, Jüri Tervisekeskuse juhataja ja loomuliku ravi propageerija Riina Raudsiku loeng „Alateadvuse mõjust haiguste tekkel“. Alateadvus ehk emotsionaalne aju juhib üle autonoomse närvisüsteemi keha kudede ja organite tööd, mistõttu iga emotsioon avaldab kehale mõju, kuid miks pikaleveninud pingeseisundid – väsimus, unetus, muretsemine, samuti rahustite, unerohtude, alkoholi regulaarne tarvitamine, rääkimata teistest narkootilistest ainetest, keha kahjustama hakkavad.

Loengul selgitas dr R.Raudsik, kuidas haigusseisundid tekivad ja mida teha, et kroonilisi pingeid vähendada ja mitte haigestuda. Suurim heategu, mis sa oma organismile teha saad, on juua aluselist vett. Riina Raudsiku sõnul võib aluseline vesi regulaarsel tarvitamisel olla oluliseks organismi happe-aluse tasakaalu mõjutajaks. „Kui keha on happeline, siis ilmnevad mitmed erinevad tervisehädad“, julgeb Riina Raudsik väita. Kõige lihtsam aluselise vee retsept on 0,5 tl söögisoodat 1,5 liitri vee kohta, millele lisatakse poole sidruni mahl.

Riina Raudsiku 17. märtsil toimuval loengul tuleb jutuks kehaenergeetika, s.t. miks inimene haigestub, kui ta ei saa adekvaatselt energiat ja mis siis kehas täpsemalt juhtub, kuidas keha energiakriisist eelnevalt märku annab ja kuidas siis käituda, et mitte haigestuda.

Seminari õhtusöögil pakuti esmakordselt põnevat tatrarisottot peediga. Teise uudisena pakkusime inimestele just-just Täkumetsa tehasest tulnud tatraküpsiseid mee ja õuntega.


Järgmine terviseseminar toimub juba 27. veebruaril. Loenguga esineb „Isetervendaja käsiraamatu“ kaasautor, tunnustatud teadlane ning alternatiivtalunik, mesinik ja isetervendamise propageerija Virgo Mihkelsoo. Piletid seminarile Piletilevist või meie e-poest.

Tagasi
Border