Content

 1. Avaleht /
 2. Uudised

Otsime rahvusvahelise e-kaubanduse projektijuhti (12.01.2021)

Eesti pereettevõte RemedyWay OÜ otsib oma kollektiivi rahvusvahelise e-kaubanduse projektijuhti, kelle peamisteks tööülesanneteks on Amazoni ja eBay platvormidel tootemüügi käivitamine ja kliendisuhtluse korraldamine.Ootused kandidaadile:
 • Hea õppimis-, analüüsi- ja algatusvõime;
 • Hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas;
 • Arvutioskus tavatasemel;
 • Hea suhtlemisoskus, otsustusvõime;
 • Kohusetundlikkus (täpsus, kiirus, töökus);
 • Huvi areneda.

Kasuks tuleb
 • Toiduaine-, turundus- ja e-kaubandus valdkonna tundmine.  Omalt poolt pakume:
 • Väljaõpet ja spetsialisti tuge antud valdkonna pikaajalise kogemusega partnerettevõttelt;
 • Huvitavat ja mitmekesist tööd;
 • Võimalust töötada soovi korral kodukontoris;
 • Paindlikku tööaega;
 • Töötasu vastavalt kokkuleppele ja tulemustele.
Lisainfo:
Väljaõpe toimub Tallinnas.
Huvilistel palume saata oma elulookirjeldus, lühike motivatsioonikiri ja palgasoov 5. veebruariks 2021 aadressil info@remedyway.ee .
RemedyWay OÜ on Eesti ettevõte (kaubamärgid RemedyWay ja Täkumetsa). Tegevusvaldkonnaks on kõik, mis on seotud inimese tervisega: terviseteemaliste käsiraamatute kirjastamine; naturaalsest toorainest meesegude ja toortatra maiustuste, -snäkkide tootmine; mahe toortatra tangude ja -jahude tootmine; tooted tatrakestadest, kosmeetilise salvi valmistamine.

RemedyWay on loodud 
Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo üle 20 aastase töö tulemuste propageerimiseks, viimaks nende ideid ja praktilisi kogemusi igaüheni ning rahvusvahelisele turule.

Ettevõtte nimi on valitud eesmärgiga viia teave ja tooted ka rahvusvahelisele turule. „RemedyWay on juhtivaid toortatra töötlejaid ja turustajaid Eestis.
 
RemedyWay alustas oma esimeste toodete väljatöötamist Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo talu köögis Viira talus. Kuna kliente tuli juurde ja soovi oli teha rohkem tooteid suuremates kogustest valmis 2014 aastal Täkumetsa külas, Ida-Virumaal tehas. Tehase ehitamisel ja sisustamisel otsustati järgida kõiki parimaid ökoloogilise tootmise nõudeid.

2015 a aprillis sai RemedyWay tehas Täkumetsa külas, Ida-Virumaal 
mahetunnustuse.

Kogu meie toodang valmistatakse puhtast Eestimaisest toorainest ja on gluteenivaba. Käsitööna valmivates toodetes kasutatakse suhkru asemel mett ning need ei sisalda säilitus- ega muid tervist kahjustavaid aineid.

Mitmed tooted kannavad kvaliteedimärki Tunnustatud Eesti Maitse (pärjatud Pääsukese märgiga), mis näitab toodete kvaliteeti.

RemedyWay OÜ pälvis 6.09.2015. a. Eesti Maaeluministeeriumi 
tänukirja tunnustusega Eesti tatra väärindamise ja kvaliteetsete toodete turuletoomise ning tatra propageerimise eest!

Alates 01.09.2017 on RemedyWay OÜ esimene ettevõte Eestis, kellel on ametlikult õigus kasutada oma toodete pakendil üleeuroopalise litsentseerimise süsteemi alusel väljaantavat gluteenivaba kaubamärki, mille tähis on „läbikriipsutatud viljapea“.


 
RemedyWay veebilehel www.remedyway.ee on e-pood ja Loodusraviblogi. Lehelt võib leida teavet ravimtaimede, mesindussaaduste, toortatra ning muude toiduainete kasulike omaduste kohta. Hulgaliselt on artikleid erinevatest haigustest, mis sisaldavad nõuandeid, kuidas haigusi ennetada ja end omal jõul ravida.

Tagasi
Border