Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Tõde on lihtne - vesi on elu alus ja parim ravim haiguste korral! (26.03.2015)

30.03. 2015 kell 17.30 Hotell Euroopas toimuval isetervendamise seminaril räägib dr. Riina Raudsik sellest, mida teatab meile janu, kui palju vajab keha vett ning kuidas ravib vesi põletikke. Rohkem infot e-poest

Seminaril saate osa ka meie tervislikust ja funktsionaalsest õhtusöögi - buffeest, kus leiate ja saate proovida erinevaid toortatrast valmistatud toite. Lisaks saab iga loengul osaleja karbikese isetervendamist käivitavate starditoodete näidistega. Pärast loengut vastab Riina Raudsik küsimustele ja jagab autogramme.

Kogu seminari kestel toimub RemedyWay ja Viira talu toodete ning tervisealaste raamatute (R. Raudsik "Eelmäng haigustele", V. ja L. Mihkelsoo „Isetervendaja käsiraamat“, tatrateemalised kokaraamatud) soodusmüük. Näiteks 3 raamatu komplekt (Isetervendaja käsiraamat, Tatratoidud+Eestimaine tatar kui toit) on müügil hinnaga 19.50€ (tavahind 28.80€) ning kolm 1kg-st toortatratoodet omal valikul maksab 8.90€ (tavahind 11.50€).

Olete väga oodatud seminari kuulama! Osta pääse meie e-poest või Piletilevi müügikohtadest, Statoilist ja internetist www.piletilevi.ee.HINNAÜLLATUS! Kiirematele ja kuniks jätkub on seminaripileti hind 17,90 EUR. Piletihind koha peal on 22 EUR.

Tagasi
Border