Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Selle hooaja viimane terviseminar tervisliku õhtusöögiga 19.05.15 (16.05.2015)

Teisipäeval, 19.05.2015 kell 17.30-21.30 toimub Hotell Euroopa konverentsikeskuses (Paadi 5, Tallinn) RemedyWay isetervendamise seminar tervisliku õhtusöögiga " Ei jäta elamata ".

Loenguga esinevad tuntud ajakirjanik, armastatud saatejuht ja raamatu „Ei jäta elamata“ autor Vahur Kersna ja tema abikaasa Liina Kersna.

Loengu sisukirjeldus:
Liina ja Vahur Kersna räägivad kuidas, miks ja kellele sündis möödunud aasta populaarseim raamat Eestis -"Ei jäta elamata". Vahur on öelnud, et kui seitse aastat tagasi oleks taevas avanenud ning ingel ulatanud talle selle raamatu, oleks tema teekond isikliku maailmalõpu lävelt tagasi mitmeski mõttes vähem konarlik. Aga taevas tookord ei avanenud ja see raamat tuli tal endal ära kirjutada. Et teistel oleks lihtsam.

Täna rõhutab Vahur, et tegu pole raamatuga ühest inimesest ja ühest haigusest. Pigem on see võimalik inspiratsiooniallikas kõigile, kelle saatus on paisanud esmapilgul lootusetusse või siis väga raskesse olukorda.
Semina programm:

  • Liina ja Vahur Kersna loeng - kuidas, miks ja kellele sündis möödunud aasta populaarseim raamat Eestis -"Ei jäta elamata" (17:45-19.45).
  • Tervisliku ja funktsionaalse toidu õhtusöögi-buffee (toidud toortatrast) (19.50-20.30).
  • Iga osaleja saab karbikese isetervendamist käivitavate starditoodete näidistega.
  • Arutelu, küsimustele vastab ja jagab autogramme Vahur Kersna (20.30-21.30).
  • Soodusmüük: tervisealased raamatud ja RemedyWay tooted (17.30-21.30).

Pileteid saab osta RemedyWay e-poest, Piletilevist või vahetult enne algust kohapealt.

Tagasi
Border