Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

ANGERVAKSAGA (vaid lõhnaga) kõrge vererõhu vastu! (23.07.2015)

Kõrge vererõhk ehk hüpertooniatõbi on tõsiseks probleemiks paljudele. Kõrge vererõhuga tegeleb igapäevaselt ka Virgo Mihkelsoo ise (tingitud loengute pidamisest, arvuti kasutamisest jms), kes on mitmete terviseteemaliste raamatute autor. Ta ei tarvita keemilisi tablette 20 aastat. Paljud tema isiklikud, abisaanute inimeste kogemused, rahvusvahelises meditsiinis ja teaduses teada olevad lahendused on kirjas „Isetervendaja käsiraamatus“ 25. viitel (vt aineregistris „hüpertoonia“).

Angervaksa õite lõhna sees olles saab vererõhu alla kuni 40 mm/Hg.

Peab istuma angervaksa õitseval väljal (marlist võrk peal, et kihulased ei segaks) kuni 20 min. Hingata 2 korda pikemalt välja läbi suu aeglaselt (süsihappegaas laiendab veresooni) kui sissehingamisel. Samal ajal saad: värsket õhku, angervaksa lendlevaid õlisid.

Kuna hingad regulaarselt, siis süsihappegaas seisab kehas kauem ja veresoonte seintes olevad spasmid kaovad ning veresooned laienevad. Vererõhk alaneb 3 min jooksul ja viib vererõhu alla kuni 40 mm/Hg.

Virgo Mihkelsoo kasutab seda vererõhu normaliseerimiseks regulaarselt juba mitu aastat.

Angervaksa võib kuivatada ja panna padja sisse, panna lakas magamiseks heina sisse.

Selliselt on saanud paljud inimesed kõrgvererõhust täiesti lahti paari nädala protseduuridega.

Talvel kasutamiseks: täida pool purki angervaksa õitega ja lisa sama palju Extra virgin õliiviõli. Talvel võib angervaksaõietest ja oliiviõlist valmistatud segu kasutada nagu aroomiõli (küünla all, saunas jne).

Tagasi
Border