Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Hulgi ostes on odavam! (30.07.2015)

Paljude püsiklientide palvetele vastu tulles on RemedyWay maitsvaid, tervislikke ja gluteenivabasid tatraküpsiseid võimalik nüüd meie e-poest osta ka 1kg kotis. Valikus on Tatraküpsis meega, Tatraküpsis mee ja pohladega ning Tatraküpsis mee ja õuntega.

Samuti saab e-poest mahedaid toortatratooteid 10kg paberkottides. Seni on mitmed toortatrasõbrad ostnud suuremaid varusid ainult tellimisel. Nüüd on lihtne Toortatratangu, Toortatra peentangu, Toortatrajahu ja Toortatra tumedat jahu tellida e-poest suuremas koguses ja soodsama hinnaga.

Kasuta võimalust ja soeta soodsalt oma talvised vitamiinivarud juba nüüd!
Erakordne pakkumine meie e-poes:
Marjamee komplekt (3 purki) suvehinnaga vaid 15,00€ (tavahind 26.40€)

Oleme hoole ja armastusega kuivatanud Eestimaised mets- ja aedmarju nii, et kõik vitamiinid säiliksid, eelnevalt mahla väljapressimata. Jahvatanud marjad ja lisanud neile puhast tatraõiemett. Mesi võimendab marjade raviomadusi, aitab marjade kasulikke omadusi omastada, säilitab neid ja lisaks transpordib organismis vajalikku kohta!

Marjameesid on hea süüa niisama lusikaga, lisada smuutidele, hapupiimatoodetele või valmistada marinaadi, kisselli. Samuti sobib neid lisada leigele teele või määrida saiale. Mesi pohladega sobib suurepäraselt grillvorsti- või liha kõrvaseks gurmeekastmeks.

Tagasi
Border